Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 


Aircond A-26 Smart: Ультратихий осушувач повітря з іонізатором та Wi-Fi керуванням - ефективний боротьбник з пліснявою, грибком.

Это объявление устарело. Оно более не актуально.


Пропонується ультратихий осушувач повітря Aircond A-26 Smart з іонізатором та керуванням по Wi-Fi, який ефективно бореться з пліснявою, грибком та вологою. Цей компресорний осушувач має продуктивність 26 л/добу і придатний для приміщень площею до 65 м2. Він працює в діапазоні температур від 5 до 38 градусів Цельсія і вологості від 30 до 80 відсотків. Завдяки своїй ультратонкій конструкції, він займає мінімум місця і легко поміщається в будь-якому приміщенні. Вбудований іонізатор покращує якість повітря, а керування по Wi-Fi дозволяє вам керувати осушувачем зі свого смартфону або планшету, навіть коли ви знаходитесь далеко від дому. Осушувач повітря Aircond A-26 Smart має багато корисних функцій, таких як автоматичний перезапуск, регульований рівень осушення, автоматичне розморожування, автоматичне регулювання зволоження, автоматичне відключення, індикатор повного заповнення бака, зовнішнє підключення каналізації, світлодіодний дисплей, знімний резервуар для води та знімний багаторазовий повітряний фільтр. Цей осушувач повітря є новим і має гарантію на 36 місяців. Він стане надійним помічником у підтримці здорового клімату в будь-якому приміщенні. Тип осушувача: компресорний Продуктивність: 26 л/добу Повітряний потік: 195 м³/год Робочий діапазон температур: 5-38 °C Діапазон вологості: 30-80% RH Площа приміщення: до 65 м² Максимальна потужність: 390 Вт Рівень шуму: 43 дБ Резервуар для води: 5,5 л Гарантія: 36 місяців Стан: новий з гарантією Вбудоване додаткове керування по Wi-Fi: так Функції: Автоматичний перезапуск Регульований рівень осушення Автоматичне розморожування Автоматичне регулювання зволоження Автоматичне відключення Індикатор повного заповнення бака Зовнішнє підключення каналізації Світлодіодний дисплей Знімний резервуар для води Знімний багаторазовий повітряний фільтр відео огляд: https://youtu.be/WekP79xewp0 телефони:******************************************************

Другие похожие объявления:
Перейти к объявлению: Maxton MX-20L Smart: Осушувач повітря з іонізатором та керуванням Wi-Fi – Ваш захисник від плісняви, грибка та зайвої вологості
Maxton MX-20L Smart: Осушувач повітря з іонізатором та керуванням Wi-Fi – Ваш захисник від плісняви, грибка та зайвої вологості13 750 грн. 
Aircond A-16 Smart: Ультратихий Осушувач з Іонізатором та Wi-Fi Керуванням - Ваше Рішення Проти Вологи та Плісняви!11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.
Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Maxton MX-12s WiFi: Ультратихий осушувач повітря з іонізатором та Wi-Fi керуванням – ваш обранець у боротьбі з вологою, плісняв
Maxton MX-12s WiFi: Ультратихий осушувач повітря з іонізатором та Wi-Fi керуванням – ваш обранець у боротьбі з вологою, плісняв12 950 грн. 
Перейти к объявлению: Впорайтеся з Надмірною Вологістю: Осушувач Повітря Aircond A-10 - Ваш Ультратихий Вологопоглинач
Впорайтеся з Надмірною Вологістю: Осушувач Повітря Aircond A-10 - Ваш Ультратихий Вологопоглинач9 350 грн.