Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 


Aircond D-20L - осушувач повітря з іонізатором, що також відомий як осушитель воздуха. Цей пристрій має вбудований іонізатор.

Это объявление устарело. Оно более не актуально.


Aircond D-20L - це ефективний, функціональний та стильний осушувач повітря з функцією іонізації, розроблений українськими та китайськими інженерами за використання інноваційних технологій та надійних компонентів, що відповідають міжнародним стандартам безпеки та якості. Цей пристрій має високу продуктивність (20 літрів на добу) та потужність повітрообміну (150 м3/год), економічно витрачає електроенергію (235 Вт/год) і має мінімальний рівень вібрації та шуму, навіть при максимальній потужності (41 дБ). Aircond D-20L здатен здійснювати осушення, іонізацію та очищення повітря. В основі цього пристрою лежить компресорна технологія осушення, яка працює за принципом притягування повітряних потоків і охолодження їх до точки роси для випадання водяної пари в рідкий стан. Іонізатор в осушувачі генерує негативно заряджені частинки, що покращує якість повітря. Фільтр, розташований на вході пристрою, очищає потоки повітря від різних забруднень, покращуючи повітряне середовище в кімнаті. Для забезпечення ефективності пристрою рекомендується регулярно очищати фільтр-сітку, принаймні раз на два тижні. Використання осушувача повітря Aircond D-20L з іонізацією допоможе підтримувати комфортний рівень вологості в приміщенні. Тип осушувача: компресорний Продуктивність: 20 л/добу Потік повітря (м3/год): 150 Робочий діапазон температур (°C): 5-38 Діапазон вологості (% RH): 30-70 Площа приміщення (м2): 55 Максимальна потужність (Вт): 235 Рівень шуму (дБ): 41 Резервуар для води (л): 4 Гарантія (місяців): 36 Стан: новий з гарантією Функції Aircond D-20L: комфортний режим, сушіння білизни, робота з встановленою вологості, регулювання швидкості вентилятора, таймер, іонізація, автоматичне вимкнення при заповненні резервуара, автоматичне розморожування при роботі в холодних приміщеннях. відео огляд: https://www.youtube.com/watch?v=ZiZf4rgZ25Y телефони:******************************************************

Другие похожие объявления:
Перейти к объявлению: Впорайтеся з Надмірною Вологістю: Осушувач Повітря Aircond A-10 - Ваш Ультратихий Вологопоглинач
Впорайтеся з Надмірною Вологістю: Осушувач Повітря Aircond A-10 - Ваш Ультратихий Вологопоглинач9 350 грн. 
Aircond A-10: Ультратихий Осушувач і Іонізатор - Оптимальний Захист від Вологи!9 350 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-16 Smart: Революційний Осушувач з Wi-Fi та Іонізатором – Ваш Відповідь на Проблеми Вологості!
Aircond A-16 Smart: Революційний Осушувач з Wi-Fi та Іонізатором – Ваш Відповідь на Проблеми Вологості!11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.
Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-10: Ваше Рішення для Здорового Клімату! Ультратихий Осушувач і Іонізатор
Aircond A-10: Ваше Рішення для Здорового Клімату! Ультратихий Осушувач і Іонізатор9 350 грн.