Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 


Aircond A-30L - це осушувач повітря з функцією іонізації та можливістю керування через Wi-Fi. Він є ультратихим вологопоглиначе.

Это объявление устарело. Оно более не актуально.


Aircond D-30L - це розумний осушувач повітря з іонізатором, який випускається під українською торговою маркою AIRCOND. Цей пристрій ефективно зменшує вологість в приміщенні, очищає повітря від забруднень та насичує простір негативними іонами. Модель D-30L може осушувати до 30 літрів вологи на добу (за умови t = 30 °C; RH = 80%) та забезпечує обробку близько 190 кубометрів повітря на годину. Осушувач збільшує кількість "легких" іонів та очищає потік повітря від різних забруднень за допомогою фільтру-сітки. Він є дуже економічним (415 Вт/год) та практично безшумним (43 дБ). Використання осушувача з іонізатором повітря Aircond D-30L сприяє створенню здорового мікроклімату та запобігає поширенню вологи, шкідливих речовин та неприємних запахів в приміщенні. Цей пристрій можна використовувати як у приватних будинках і квартирах, так і в різних публічних закладах, включаючи ресторани, спортивні зали, офіси, магазини, розважальні клуби, салони краси, майстерні, лабораторії, бібліотеки, готелі та інші. Проте варто зазначити, що площа приміщення не повинна перевищувати 70 м2, а оптимальний діапазон робочих умов цього осушувача - температура від 5 до 35 °C та відносна вологість від 30 до 80%. Тип осушувача Компресорний Продуктивність, л/добу 30 Повітряний потік (м3 / год) 190 Робочий діапазон (t °C) 5-38 Діапазон, вологость (% RH) 30-70 Площа приміщення, (м2) 65 Максимальна потужність (Вт) 415 РІвень шуму (дБ) 45 Резервуар для води, Л 5 Гарантія, місяців 36 Стан Новий з гарантією Функції Aircond A-30L: Комфортний режим, сушіння білизни, робота по заданому рівню вологості, регулювання швидкості вентилятора, таймер, іонізація, автоматичне відключення по заповенню баку, автоматичне розморожування під час роботи в холодних приміщеннях. Осушитель воздуха. відео огляд: https://www.youtube.com/watch?v=KqlDI4wkCfY телефони:******************************************************

Другие похожие объявления:
Aircond D-12L – Відповідь на проблеми вологості та плісень! Ефективний осушувач повітря від AIRCOND!10 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.
Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond D-20L: Ваш Надійний Осушувач Повітря з Іонізатором, Боротьба з Вологою і Пліснявою за 12750 грн!
Aircond D-20L: Ваш Надійний Осушувач Повітря з Іонізатором, Боротьба з Вологою і Пліснявою за 12750 грн!12 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-30L: Ультратихий осушувач повітря з іонізацією та Wi-Fi керуванням - Ваша зброя проти плісняви, грибка та надмірної в
Aircond A-30L: Ультратихий осушувач повітря з іонізацією та Wi-Fi керуванням - Ваша зброя проти плісняви, грибка та надмірної в14 950 грн. 
Перейти к объявлению: Осушувач повітря Aircond D-12L: позбудьтесь вологості та плісняви назавжди!
Осушувач повітря Aircond D-12L: позбудьтесь вологості та плісняви назавжди!10 750 грн.