Авто. Мото. Транспорт
Недвижимость
Покупка/Продажа
Услуги
Работа
Знакомства
Разное
 


Осушувач повітря Aircond D-12L. Осушитель воздуха. Вологопоглинач для боротьби з пліснявою, грибком, вологою.

Это объявление устарело. Оно более не актуально.


Представляємо вам Aircond D-12L - осушувач повітря з функцією іонізації від відомого бренду AIRCOND! Цей кліматичний прилад компресорного типу здатний швидко та ефективно забрати зайву вологу з повітря (до 12 літрів за добу) та наповнити його негативними іонами. Aircond D-12L підходить для квадратур від 4 до 35 м2 та здатний підтримувати здоровий мікроклімат при температурі 5-35°C. Цей осушувач повітря вирішує низку проблем: зберігає здорове середовище, зменшує ризик появи цвілі, грибка, забезпечує захист дерев'яних виробів та металевих покриттів від корозії, а також зберігає зовнішню привабливість меблів та інших елементів обстановки. Крім того, він зменшує час висихання речей після прання та після готування, збирання тощо. Отже, Aircond D-12L - це 100% захист від підвищеної вологості! Підходить для будинків/квартир, бутіків, ресторанів, готельних номерів, офісів, салонів краси та інших закладів. Тип осушувача Компресорний Продуктивність, л/добу 12 Повітряний потік (м3 / год) 120 Робочий діапазон (t °C) 5-38 Діапазон, вологость (% RH) 30-70 Площа приміщення, (м2) 35 Максимальна потужність (Вт) 190 РІвень шуму (дБ) 38 Резервуар для води, Л 2,5 Гарантія, місяців 36 Стан Новий з гарантією Функції Aircond D-12L: Комфортний режим, сушіння білизни, робота по заданому рівню вологості, регулювання швидкості вентилятора, таймер, блокування панелі керування, автоматичне відключення по заповенню баку, автоматичне розморожування під час роботи в холодних приміщеннях. Осушитель воздуха. відео огляд: https://www.youtube.com/watch?v=natnJ96O9Lk телефони:******************************************************

Другие похожие объявления:
Перейти к объявлению: Осушувач очищувач повітря Maxton MX-20L з HEPA фільтром - вологопоглинач для боротьби з пліснявою, грибком, вологою
Осушувач очищувач повітря Maxton MX-20L з HEPA фільтром - вологопоглинач для боротьби з пліснявою, грибком, вологою7 950 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond D-12L – Ваш надійний помічник у боротьбі з вологою, пліснявою та грибком. Осушувач повітря від бренду AIRCOND!
Aircond D-12L – Ваш надійний помічник у боротьбі з вологою, пліснявою та грибком. Осушувач повітря від бренду AIRCOND!11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.
Aircond A-16 Smart - це осушувач повітря, що оснащений іонізатором та функцією керування через Wi-Fi.11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond D-20L: Потужний Осушувач з Іонізацією за 12750 грн! Скажіть Ні Волозі та Плісняві!
Aircond D-20L: Потужний Осушувач з Іонізацією за 12750 грн! Скажіть Ні Волозі та Плісняві!11 750 грн. 
Перейти к объявлению: Aircond D-20L: Ваш Надійний Осушувач Повітря з Іонізатором, Боротьба з Вологою і Пліснявою за 12750 грн!
Aircond D-20L: Ваш Надійний Осушувач Повітря з Іонізатором, Боротьба з Вологою і Пліснявою за 12750 грн!12 750 грн.